Oszczędne i wydajne ogrzewanie – nagrzewnice olejowe z odprowadzeniem spalin

0
48
Oszczędne i wydajne ogrzewanie - nagrzewnice olejowe z odprowadzeniem spalin

Szukasz źródła ogrzewania, niezależnego od prądu i gazu?

Czym ogrzać wielkie hale produkcyjne, place budowy i zakłady przemysłowe? Najbardziej oszczędna i wydajna jest obecnie na rynku nagrzewnica olejowa z odprowadzeniem spalin. Jak działa to potężne urządzenie?

Nagrzewnice olejowe z odprowadzeniem spalin

Nagrzewnica olejowa, dzięki możliwości pracy bez dostępu do prądu, stała się rozpowszechnionym rozwiązaniem na dużej przestrzeni. Zapewniają skutecznie ogrzewanie powierzchni powyżej 1000 m2. Pojemność zbiornika paliwa umożliwia nieprzerwaną pracę nawet ponad kilkanaście godzin. Nagrzewnice z odprowadzaniem spalin zasysają powietrze przez wentylator osiowy z tyłu maszyny, który pcha je w stronę wylotu. Wciągnięte powietrze przepływa wokół rozgrzanej, stalowej komory spalania, pobierając od niej ciepło. Następnie nagrzane i pozbawione spalin powietrze wylatuje frontem urządzenia, a spaliny odprowadzane są rurami lub kominem.

Nagrzewnica olejowa z odprowadzeniem spalin Master BV 471 S 4-drożna

Gdzie zastosować nagrzewnicę olejową?

Nagrzewnica olejowa z odprowadzeniem spalin najczęściej wykorzystywana jest do ogrzewania hal produkcyjnych, warsztatów, magazynów, pomieszczeń socjalnych i pomieszczeń sklepowych. Urządzenia te sprawdzają się również w sytuacjach awaryjnych, np. w szpitalu polowym. Każda nagrzewnica olejowa dostępna w sklepie internetowym Norwit.pl jest odporna na warunki atmosferyczne, dzięki czemu znajduje swoje zastosowanie na placach budowy i w namiotach cyrkowych. Możliwość podłączenia do wylotu spalin komina pozwala na działanie nagrzewnicy w zamkniętej przestrzeni. Można również zapewnić przepływ powietrza z pracującej na zewnątrz maszyny, np. za pomocą giętkich rur. W ten sposób unikniemy problemu odprowadzenia spalin.

Nagrzewnica olejowa z odprowadzeniem spalin Master BV 110

Nagrzewnica Master – czolowe produkty na rynku

Nagrzewnice Master to jedne z najlepszych nagrzewnic olejowych, które wyróżniają ogromne zbiorniki paliwa i niebywała moc grzewcza. Sklep internetowy Norwit.pl zapewnia nie tylko solidne nagrzewnice na olej napędowy, ale i cały osprzęt typu odprowadzenie i kable zasilające. Zużycie paliwa podczas pracy na pełnym zbiorniku pozwala w przypadku modelu Master BV 110 na działanie przez 21 godzin. Niskie koszty eksploatacji i szybkość nagrzewania pomieszczeń sprawia, że to jedna z najbardziej skutecznych form ogrzewania magazynów i zamkniętych pomieszczeń.

Nagrzewnica olejowa z odprowadzeniem spalin Master BV 400

Bezpieczeństwo nagrzewnic olejowych

Na Norwit.pl znajdziesz nagrzewnice olejowe z odprowadzeniem spalin Master, które wyposażone są we wbudowane termostaty przegrzania. Wyłączają one automatycznie maszynę po przekroczeniu maksymalnej temperatury. Mocne gumowe koła i wbudowane solidne uchwyty zapewnią bezpieczny transport. Nagrzewnica Master sprawdzi się wszędzie tam, gdzie będzie potrzebna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here