Sofa chesterfield od Ideal Meble. Sofa inna niż wszystkie.

0
372
Sofa chesterfield od Ideal Meble. Sofa inna niż wszystkie.

Czy rzeczywiście sofa chesterfield jest inna niż wszystkie inne sofy? Na czym polega jej wyjątkowość. Jak to się dzieje, że jej popularność nie zmalała od XVIIw. Gdzie znaleźć i jak szukać sofy chesterfield.

Dlaczego sofa Chesterfield jest wyjątkowa

Sofa chesterfield jest charakterystycznym meblem dla stylu angielskiego. Wydaje się, że jej popularność wzrasta z roku na rok. Najprawdopodobniej sofa chesterfield zawdzięcza swoją popularność swojej dyskretnej elegancji.

Styl angielski narodził się w epoce wiktoriańskiej, w Anglii, będącej światową potęgą gospodarczą i. Ukształtowały go surowe społeczne obyczaje, dlatego dom i rodzina to w stylu angielskim wartości szczególnie eksponowane.

Salon nie jest miejscem hucznych bankietów czy spektakularnych spotkań. Dom to azyl domowników, w którym wspólnie spędzają czas i spotykają się z najbliższymi przyjaciółmi.

Sofa Chesterfield Canon 4 os.

Sofa Chesterfield Canon 4 os. (foto: IdealMeble.pl)

Warto spojrzeć na sofy chesterfield właśnie pod tym kontem. Na pewno są eleganckie, podnoszą prestiż wnętrza. Jest to powód dla, którego meble chesterfield możemy zobaczyć w gabinetach osób bogatych i wpływowych jak chociażby prezydentowie państw.

Z drugiej strony tworzą strefę przytulności, swojskości i bezpieczeństwa. Kojarzą się z domem.

Chyba żadnym innym sofą nie udało się połączyć tak dobrze obu tych cech. Przestrzeń staje się wówczas elegancka i dostojna, ale także ciepła i przytulna.

Sofa chesterfield rozkładana z funkcją spania codziennego to potwierdzenie rodzinnego charakteru sofy.

Bardzo przydatną opcją w przypadku sofy chesterfield wydaje się być funkcja spania. Dodatkowa funkcja sofy daje nam możliwość nocowania u nas w domu naszych gości. Może być również dla nas alternatywą dla łóżka.

Sofa rozkładana chesterfield Normal z funkcją spania codziennego 3 os.

Sofa rozkładana chesterfield Normal z funkcją spania codziennego 3 os.(foto: IdealMeble.pl)

Dla sof chesterfield dostępnych jest kilka rodzajów funkcji spania. Umożliwiają one nam korzystanie z nich codziennie lub okazjonalnie.

Sofa chesterfield rozkładana z funkcją spania do spania codziennego to wyjątkowo dobre rozwiązanie umożliwiające przekształcenie naszej eleganckiej sofy w substytut łóżka.

Taka funkcja posiada nie tylko wytrzymały stelaż, ale też gruby materac wzbogacony sprężynami bonelowymi.

Sofę chesterfield rozkładaną z funkcją spania do spania codziennego warto wybrać również wtedy, gdy planujemy, że będzie ona służyła tylko dla naszych gości.

Sofa chesterfield z funkcją spania okazjonalnego

Wśród funkcji spania do spania okazjonalnego mamy dużo większy wybór.

Bardzo wygodna i popularna jest funkcja wózkowa. Jest ona stosowana w narożnikach, oraz sofach chesterfield o długości powyżej 250 cm.

Jeżeli nie możemy pozwolić sobie na tak dużą sofę chesterfield ale chcemy mieć sofę chesterfield z funkcją spania wózkową wówczas możemy zdecydować się na sofę chesterfield bez boku lub szezlong chesterfield z funkcją spania.

Sofa Chesterfield rozkładana March 2,5 os.

Sofa Chesterfield rozkładana March 2,5 os. (foto: IdealMeble.pl)

Chyba najstarszą funkcją spania jest stelaż belgijski. Ta klasyczna funkcja od lat wykorzystywana jest do sof klasycznych w tym sof chesterfield.

Do tradycyjnych funkcji stosowanych w sofach chesterfield należy również funkcja delfin. Jest ona montowana do sof chesterfield Classic i Oryginal.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here